ŁADOWANIE
00
O NAS
Cześć! Jesteśmy
Picture Wizards.

Cześć! Jesteśmy
Picture Wizards.

Jesteśmy odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wysoce wyspecjalizowane usługi VFX. Jesteśmy grupą artystów z długoletnim doświadczeniem, gotowymi do wsparcia Twojej firmy w szeroki wachlarz projektów 3D. Specjalizujemy się tworzeniu postaci, efektów i renderingu, na potrzeby filmu, reklam i gier.
NASZE USŁUGI
Co robimy?
NASZE USŁUGI

Co robimy?

 • Modelowanie 3D

  Specjalizujemy się w różnych typach modelowania, począwszy od modeli do gier po rzeźbienie postaci organicznych. Nasi artyści potrafią stworzyć wysokiej jakości modele postaci wraz z otoczeniem, pojazdami, rekwizytami oraz modelami stworzeń i zwierząt. W toku pracy kładziemy duży nacisk na dopasowaniu anatomii postaci do koncepcyjnych materiałów referencyjnych. Modelowanie 3D często wymaga dużych nakładów w projekcie, stąd outsourcing jest często najefektywniejszym rozwiązaniem.

 • Teksturowanie i shading

  Jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami oraz technologiami, aby dostarczyć tekstury i shadery na najwyższym poziomie. Używając skanów materiałów, fotografii oraz ręcznie malowanych tekstur jesteśmy w stanie otrzymać bardzo realistyczne rezultaty. W czasie procesu shadingu sięgamy po wiele referencji oraz czerpiemy wiedzę z istniejących w realnym świecie powierzchni i struktur, aby odwzorować materiał jak najbardziej jest to możliwe.

 • Animacja i CFX

  Specjalizujemy się głównie w animacji postaci. By dodać jeszcze więcej realizmu do naszych postaci, często sięgamy po dodatkowe efekty, takie jak symulacja mięśni czy futra.

 • Oświetlenie i rendering

  Poza compositingiem, renderowanie 3D jest jednym z ostatnich kroków produkcji. Jest ważną częścią, ponieważ odpowiednie oświetlenie sceny jest fundamentem do stworzenia pożądanego nastroju oraz odpowiedniego przekazania historii. Nasi artyści od oświetlenia mają duże doświadczenie na rynku VFX i kładą duży nacisk na końcową jakość oraz realizm. Jesteśmy w stanie stworzyć sceny gotowe do renderowania, wkomponować je w Twój pipeline, lub dostarczyć finalnie wyrenderowane klatki.

 • Systemy futra i piór

  Nasz zespół ma duże doświadczenie w tworzeniu oraz symulacji wszystkich rodzai systemów futra oraz piór. Używając programów takich jak Yeti lub Houdini jesteśmy w stanie osiągnąć wysokiej jakości efekt końcowy. W projektach, do których potrzebujesz cyfrowych włosów dla animowanej postaci, jesteśmy firmą, której szukasz.

 • JESTEŚMY GODNI ZAUFANIA
  Nasi Klienci
  JESTEŚMY GODNI ZAUFANIA

  Nasi Klienci

  Zobacz co robiliśmy wcześniej

  PROJEKTY